Byłam tam już dwa razy i mogę powiedzieć, że jarmarki są dobrze rozreklamowane i przychodzi sporo odwiedzających.
Panie mają różnorodne rękodzieło od biżuterii przez decoupage, ozdoby świąteczne i z filcu po koronki klockowe i piękne obrazy.
A tu kilka fotek, dodam że ja miałam miejscówkę na korytarzu ze względu na spore gabaryty mojego stoiska. Za ścianą jest jednak duża sala ze sceną, obok druga bardziej podłużna i wszystko to zapełnione do ostatniego centymetra.
Święta grudniowe
Święta Wielkanocne
Kilka przydatnych informacji
Organizator: Spółdzielczy Dom Kultury Tęcza, Tychy ul. Niepodległości 188, tel. 32/2275812
Imprezy bezpłatne ale dużo wcześniej trzeba się zgłaszać.
Chciałam tu umieścić linki z poprzednich imprez ze strony TSM Oskard pod którą pracuje Tęcza. Tak, aby każdy mógł zobaczyć jak wyglądają też inne stoiska, niestety oba zostały ściągnięte z ich strony.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz