środa, 19 listopada 2014

Jeszcze raz Tychy

W poprzednim wpisie były Tychy, jednak idąc za ciosem mogę również wspomnieć o Jarmarkach na Boże Narodzenie oraz Wielkanocnym w SDK Tęcza. Zapisy oczywiście są dużo wcześniej i ilość miejsc ograniczona. Imprezy odbywają się w świetnej atmosferze, w ciepełku, pod dachem, gdzie można napić się kawy i zjeść smakołyki.
Byłam tam już dwa razy i mogę powiedzieć, że jarmarki są dobrze rozreklamowane i przychodzi sporo odwiedzających.
Panie mają różnorodne rękodzieło od biżuterii przez decoupage, ozdoby świąteczne i z filcu po koronki klockowe i piękne obrazy.  
A tu kilka fotek, dodam że ja miałam miejscówkę na korytarzu ze względu na spore gabaryty mojego stoiska. Za ścianą jest jednak duża sala ze sceną, obok druga bardziej podłużna i wszystko to zapełnione do ostatniego centymetra.

Święta grudniowe



Święta Wielkanocne


Kilka przydatnych informacji
Organizator: Spółdzielczy Dom Kultury Tęcza, Tychy ul. Niepodległości 188, tel. 32/2275812 
Imprezy bezpłatne ale dużo wcześniej trzeba się zgłaszać.

Chciałam tu umieścić linki z poprzednich imprez ze strony TSM Oskard pod którą pracuje Tęcza. Tak, aby każdy mógł zobaczyć jak wyglądają też inne stoiska, niestety oba  zostały ściągnięte z ich strony.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz