Jak to się mówi to były nasze "pierwsze koty za płoty", potem już poszło. Ale cały 2014 był dla nas rokiem zdobywania nowych doświadczeń, informacji co warto odwiedzić, gdzie być, a co omijać szerokim łukiem. Jednak nie można brać dosłownie moich opinii ponieważ każdy ma inny towar i innego odbiorcę. Mogę tylko przekazać nasze opinie. A i wybaczcie ale jest kilka miejsc o których nie wspomnę ponieważ uważam to za swoją tajemnicę, zresztą teraz już wiem, że każdy sprzedawca ma takie miejsca, o których nie mówi innym ze względu na swoje dobro, wysokie utargi itp. A to kilka zdjęć z Palcu Baczyńskiego w Tychach '13.
Budka wielkości 2,5m x 2m
Wnętrze domku
... i jeszcze jedno zdjęcie
Okienka po bokach otwierane (ja otworzyłam tylko jedno boczne bo za bardzo wiało). Z przodu jak widać na zdjęciach po otwarciu robił się i daszek i blat na towary.
Koszt najmu na cztery dni to 500zł netto w 2014r.
Organizator: Urząd Miasta Tychy, Pani Daria Dzięgielewska 665 168 574
Dodam, że program Jarmarkowy był ciekawy, na scenie zaczynało się coś dziać już od 14stej, a w nocy domków pilnowała ochrona.
W tym roku postanowiłam jednak popróbować innych miejsc więc Tychy sobie odpuściłam. Myślę jednak, że jest to godne polecenia miejsce lecz bez większego szału. Może mi pogoda niezbyt dopisała ale strat też nie poniosłam.
Mam nadzieję, że takimi wpisami pomogę innym osobom, które tak jak ja zorganizowały sobie życie. Proszę również o Wasze opinie o tych miejscach.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz