czwartek, 27 listopada 2014

Pomysł na .... wałek, czyli poduszka inna niż wszystkie

Pomysł na uszycie wałka wpadł do głowy jak zawsze przypadkiem. Bo ciągle tylko poduszki kwadratowe bądź prostokątne o takich wymiarach albo innych, każdy próbuje coś stworzyć innego. A tu taka prosta sprawa by się wydawało - wałek.
Prosta była w pierwszym momencie, a już po chwili googlowania okazało się, że rozmiarów jest mnóstwo. Jedna za długie, drugie za wąskie, w trzecich cena powalała z nóg. Cóż zostało ... dalsze szukanie producenta, który by mi uszył takie jakie wymyśliłam. I tak w październiku zaczęli szyć wałki i jaśki przy okazji też :)
Potem już poszło szybko, bo miałam dużo czasu aby zastanowić się jak będą one wyglądać, jakie materiały ze sobą połączyć, w jakich tonacjach i z jakimi dodatkami je skomponować. W między czasie małe zamówionko w hurtowni pasmanteryjnej na tasiemki zygzaki, tasiemki z pomponami małymi i dużymi w różnych kolorach oraz inne niezbędne produkty.
I się zaczęło :) Na trzy dni hafciarka stanęła, a ja byłam jak się okazało w swoim żywiole. Co z tego powstało można obejrzeć poniżej. Oczywiście mam po kilka egzemplarzy z każdego rodzaju. A dziś jeszcze mam plan aby stworzyć kompozycję popielato - białą.
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.







     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz